A. Listem (0)

Hakkımızda

Türkiye ve bölgenin lider e-ticaret platfomu Bendemialsam, Türkiye’de dijital dönüşümün öncülüğünü yapıyor, marka ve kendi ürünlerini milyonlarca müşteri ile bir araya getiriyor, perakendenin gelişimini ve yerel ekonomilerin büyümesini destekliyor.

2017 yılında ilk tohumları atılan platform, 2020 yılında Bendemialsam markasıyla Cankar Tüketim ve Kozmetik Ürünleri Ticaret Ltd. Şti.'nin bir parçası olarak hayatına devam etmeye başladı. Bugün Bendemialsam, geldiği konum itibarıyla Türkiye ve bölgesinin en büyük e-ticaret şirketi olmakla beraber, Türkiye’de internet ve teknoloji alanındaki şirketler arasında lider olarak kabul ediliyor.

Bendemialsam; 2020 yılından bu yana, dijital dönüşümü desteklemeye ve perakende sektörü ile el ele büyümeye devam ediyor. E-ticarette müşteri deneyimi ve alışverişi kolaylaştıran çözümleriyle geniş kategori ve ürün seçeneklerini tek tıkla müşterilerinin ayağına taşıyor. Bendemialsam, müşterilerine sunduğu kolaylıklar ve avantajlarla online alışveriş alışkanlığının yaygınlaşmasına, e-ticaret sektörünün gelişmesine öncülük ediyor.

Vizyonumuzun bir sonucu olarak; online perakende hizmetini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırırken, tüm paydaşlarının hayatını kolaylaştırıyor.

Kuruluşundan bugüne hızlı büyümesini sürdüren Bendemialsam, bugün yaklaşık 20 kategoride, on binlerce ürün çeşidiyle aylık 100 binden fazla ziyarete ev sahipliği yapıyor. Geniş ürün yelpazesiyle ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan Bendemialsam, ürün çeşitliliğini ve hizmet kolaylıklarını da her geçen gün yeni yatırım ve işbirlikleriyle artırarak müşterilerine sunmaya devam ediyor.